| Doareu2804 a întrebat:

Heii TPU! Am racit de cateva zile si am nasul foarte infundat si nu o sa ajung prea curand la farmacie. Ce pot sa imi pun in nas ca sa mi se desfunde cat de cat? Stiu ca este buna apa cu sare dar la mine nu prea functioneaza... sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

La mine functioneaza guma de mestecat mentolata sau mentosanele. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cere Olynt. Sunt picaturi pentru nas, functioneaza garantat happy

| RusescuO a răspuns:

Salut,eu cand racesc imi pun picioarele in apa calda si inspir abur cald.La mine functioneaza.

| Mirela454 a răspuns:

Pai mie mi se desfunda in apa cu otet pui in veva putin otet si putin a apa si stai cu capul deasupra si tragi pe nas stiu ca miroase urat dar functioneaza. Sper ca te-am ajutat. funda?