| Chantalle a întrebat:

Heii... Vreau sa ma ingras si eu vreo 7-8 kg si nu stiu cum... Intr-adevar nu mananc dimineata...dar vreau sa ma ingras cat mai repede... Am 15 ani... Dau funda.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| lBroken69 a răspuns:

Mănâncă neapărat şi dimineaţa, şi seara.
Va trebui să mănânci mult mai mult.
Dar un doctor nutriţionist te poate ajuta cel mai mult.
Mult norocwinking