| XoXopuffy a întrebat:

Heiii....cine mã poate ajuta ....am un cățel de 5 luni si de câteva zile nu stiu ce a pãțit...nu mãnâncă doar bea apã, vomitã si are o nesiguranțã in mers si mai toata ziua stã jos, help me... fundițã

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Stai pe ganduri mult sa te duci la doctor? Tu daca nu ai manca cateva zile ce siguranta ai avea pe picioare. Poate are niste simpli paraziti sau ceva grav, numai un dr poate spune. Cainii cand sunt bolnavi nu mananca si sunt anxiosi. Nu-ti bate joc de el. Si nu uita la caine pana in 2 ani nu se da oase de pui pentru ca ii sparge instalatia.

| xDragosel007 a răspuns:

E un raspuns dureros, dar cred ca va muri sau are vreo raceala, oricum d-ul la doctor!