| AndreeaEmanuela a întrebat:

Heiii. Spirulina m-ar putea ajuta să mă dezvolt?
Dacă nu, aștept altceva care puteți spune sigur că ar ajuta la ceva...
P.s: sunt SUBPONDERALĂ... oh go on straight face|

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Daca tu esti fata din poza, pot zice, la prima vedere, ca esti dezvoltata normal. Spirulina este un supliment alimentar complet, dar ca sa te asiguri de o dezvoltare armonioasa, fa multa miscare, sport, inotul ar fi cel mai bun.

| doctorandus a răspuns:

Mananca mult si variat, asta e singura cale de a te ingrasa sanatos.

| AndreeaEmanuela explică:

Nu sunt eu cea din poză.