| alexa_9800 a întrebat:

Heiii TPU! e cineva din Buzau pe aici care a mers la doamna doctor ginecolog Stoica Gratiela Elena si stie ce tarife practica si programul? Multumesc primul raspuns complet primeste fundita

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Pareri:
http://www.parinti.com/......odules.php

Aici gasesti si un nr de telefon unde se fac programari:
http://www.calificative.ro/......iela-elena
Din cate am citit parerile sunt impartite, unii o lauda, altii o critica. dar e sigur ca preturile sunt ffff mici. Asa am citit. Da un telefon si afli!

1 răspuns:
| loriela a răspuns:

Dna dr.Stoica Gratiela si-a deschis cabinet particular pe str. Unirii(langa optimed). pentru programari puteti suna la nr.0724534333.eu o recomand cu mult drag pe dna.dr., este un medic de exceptie, iar preturile pe care le practica la cabinet sunt decente.