| WhoCares a întrebat:

Hello.De 4 ani, de cand ma uitam la fenomene stranii fratele meu ma speria in fiecare seara de atunci ma doare rau inima cand ma sperie cineva sau de curand am observat ca atunci cand ma dau intr-un topogan ma inteapa inima sau m-am jucat san andreas stiu ca suna ciudat dar cand saream de pe claditi ma intepa inima.De ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Classy a răspuns:

Probabil ai ramas cu acele amintiri urate de la acele secvente, si cu traume morale din cauze sperieturilor facute de fratele tau...asa te-ai obisnuit sa te sperii de rau si poate ai rau de inaltime.ar trebui sa gandesti pozitiv si sa incerci sa te calmezi... sper sa te ajut.pa,pa!

| PapushaDeCristaL a răspuns:

Poate ai vreo problema cu inima...du-te la un medic

| MâţulMov a răspuns:

Poate esti cardiaca?!

| Anonimu19 a răspuns:

SFAT:Nu te mai juca san andreas si fenomenele sale ca are multe lucruri strani acest joc si poate daca te mai uiti mult la prostiile astea faci soc!

| tibi211 a răspuns:

Nu te mai uita la din astea horror.

| luzzza a răspuns:

Sfat:nu te mai uita la dealea.Pai cred ca te-ai speriat rau si mai ales ca te inteapa inima spune-i mamei tale si ducetiva la un medic.