| Mihaela a întrebat:

Helou. Mi-a iesit herpes la gura, de fapt, mi-au iesit 3. Nu stiti cum le-as putea trata, sa scap cat mai repede de ele? Funda, si mersi mult!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| aniriiiiii a răspuns:

Poti sa folosesti pasta de dinti, o pui direct acolo sau te poti duce la farmacie si vei gasi plasturi pentru herpes :*

4 răspunsuri:
| DeeaLove08 a răspuns:

Cu un unguent precum aciclovir sau herpestop (amandoua au aceeasi compozitie). iti dai in zona respectiva si in 2 maxim 3 zile iti dispar complet! le-am incercat pe ambele si sunt foarte bune.costa in jur de 5 lei si le gasesti la farmacie. sanatate!

| Mihaela explică:

Multumesc mult pentru raspunsuri! Am in casa aciclovir din ala, si am sa incerc! Imi pare rau ca nu va pot da tuturor fundita, pentru ca meritati.sad In schimb v-am dat vot. Multumesc inca o data!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumpără de la farmacie Aciclovir.E foarte bun.