| andreea_4564 a întrebat:

Help me! La aproximativ 10 zile dupa menstruatie mi-au aparut niste scurgeri maronii (asa cum se intampla inainte sa ti se termine ciclul), de la ce ar putea fi? o fi grav? voua vi s-a mai intamplat? oare poate fi din cauza stresului?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Roxiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Vreau sa te informez ca nu este absolut nici o problema! Este foarte normal fiind in perioada pubertatii. Pe parcurs vei observa mai multe schimbari la tine. Nu este nimic! Sau daca nu esti sigura pe tine intreab-o pe mama ta care trebuie sa-ti fie cea mai buna prietena! Cu siguranta te va ajuta!
Sanatate! :*

2 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

Ce legatura au scurgerile cu stresul ma? rolling on the floor

| TheUndertaker a răspuns:

Am 13 ani si sunt baiat. precum mia povestit prietena mea mai bine te duci frumos tu la un ginecolog (bun) si inti face nenea acolo niste analize frumoase si dupa nu stiu cat timp iti da rezultatul. Sau vb cu mama ta si poate mai cunoaste cazuri din astea! sau nu ai niste prietene? Stai linistita ca de murit nu o sa mori. stai ca stiu poate ai o infectie! papa te saluta baiatul e 13 ani, sanatate!