| alinaalina23 a întrebat:

Hey acum o luna am avut o mica durere in partea dreapta fix acolo joss sub burta. Durerea nu era insuportabila, nu era gen intepatura si a durat vreo 3 minute palapitand usor parca thinking apoi mi-a trecut si pana acum 3 zile nu ma mai durut, dar acum iar m-a durut tot acolo asa putin dupa care nu am mai avut probleme nu am febra, nu am doare piciorul nici un alt simptom doar o durere suportabila de 3 minute thinking credeti ca ar putea fi apendicita? atunci ca m-a durut puteam sarii intr-un picior, puteam alerga!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Kriss96 a răspuns:

Daca nu ai simptomele apendicitei nu ai de ce sa-ti faci griji.

| mcdeliric1 a răspuns:

Poate fi apendicita sau poate ai hernie thinking ar fi bine sa mergi la un doctor. Nu prea cred ca suntem noi in masura sa-ti dam un sfat clar.