| anonim_4396 a întrebat:

Hey.am o vanataie pe obraz.nu stiu nu e chiar vanataie am reusit eu cumva sa ma lovesc in fine nu asta conte. dar ma doare si m-am lovit acum 2 zile ma doare cam ca si la o vanataie exact asa desii nu am nimic pe fata poate sa mi se faca intr-un interval mai lung vanataie sau pur si simplu asa ma doare si atat? apropo cum as putea scapa de durere ma doare cam raw

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| KirigayaKirito a răspuns:

O sa treaca pana la urma stai linistitawinking. Poti lua un calmant, un agocalmin si sa ti ceva rece la obraz! Asigura-te ca nu e de la masea, deoarece se face puroi inauntru si te doare tare, cu toate ca la exterior (pe obraz) nu se vede nimic.Ai grija!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da.cred ca am sa pun ceva rece k cu medicamente nu cred ca trecebig grin mersi:*

| Rainbow37 a răspuns:

Pai...nu iti fa griji. Si eu m-am lovit odata dar mi-a trecut intr-o saptamana.Stiu ca doare foarte rau, mai ales cand mananci.Eu am luat o aspirina si mia mai trecut putin durerea. Sper sa-ti treaca si tie.