| Madalinabma a întrebat:

Hey,de cateva saptamani ma doare mai sus de ceafa capul, simt o durere fierbinte care se agraveaza din ce in ce mai tare. Cauze, tratamente, orice imi puteti spune?
P.S.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mergi urgent la medic!

| AntoniSoulesOne a răspuns:

Mergi la medic!

| Holy2010 a răspuns:

De unde vrei sa stie niste copii online de ce te doare pe tine capul? Cauze pot sa fie o gramada dar nici macar un medic avand la dispozitie datele oferite mai sus si fara investigatii clinice si paraclinice nu are cum sa iti puna diagnostic online. Logica trebuie sa iti spuna sa mergi la medic!