| anonim_4396 a întrebat:

Hey, noaptea mi se infunda nasul total, nu mai pot sa respir deloc. Daca il suflu nu se rezolva nimic, dar daca dau cu sprei(stiu ca dau dependenta). Nu inteleg de ce, nu sunt racita si afara e cald iar treaba asta mi se intampla constant indiferent de anotimp. De ce si cum pot rezolva problema?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| AnonimaOk a răspuns:

Hidrateaza-te!

| antonianeacsu2004dlk a răspuns:

Poti sa iti dai cu o alifie chinezească pe mine ma ajuta o găsesti la farmacie