| edihrubiak a întrebat:

Hey salut nu stiti ce medicamente trebuie sa iau ca sa imi treaca reflexu la inghititura ca de vreo 6 zile tot am reflex la inghitit si ma enerveaza va rog mult spuneti-mi cemedicamente trebuie sa iau sa imi treaca promit ca cine zice raspuns util are funda dela mine

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Maya06 a răspuns:

Nu exista medicamente pentru. asa ceva sau pentru. reflexe din pacate.Si eu am eceiasi problema mai ales cand trebuie sa fac sport(sprinturi, scufundari, chestii de genul).