| deeeeeeeea a întrebat:

Hey! happy Stiti cumva cu ce se poate slabi acasa? (ma refer la sport) Pentru ca eu am mai facut aerobic in fiecare seara si chestii de astea dar nu prea slabesc.si am asteptat destul sa se vada rezultatelesad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| GregHouse a răspuns:

Ar fi de preferat sa alergi, ai consuma mai multe calorii. Daca ai posibilitatea, ia-ti o bicicleta ca la salile de fitness sau chiar o banda de alergat. In caz ca nu se poate asta, ti-as recomanda sa nu mananci nimic dupa ora 18, sa ai un regim alimentar variat, sa nu mananci produse fast-food si dulciuri, reduci painea. Iar ca exercitii recomand abdomenele, extensii pe spate, rotiri ale trunchiului. Nu e garantat insa ca vei slabi, miscarea e cea mai buna mereu. Mult succes!

2 răspunsuri:
| SweetDreams a răspuns:

Incearca sa faci abdomene in fiecare seara big grin
Stiu ca asta ajuta cel mai mult.
Dar trebuie sa ai grija si la alimentatie.
Sper ca te-am ajutat :*

| UtZza a răspuns:

In primul rand trebuie sa ti regim. si eu am fost la aerobic. si am tinut regim si intr-o`o luna am slabit 10 kghappy. Daca nu poti sa ti regim. trebuie sa faci mult sport mai ales sa alergi.( cel mai bine seara). Fundabatting eyelashes?