| cool1 a întrebat:

Am o intrebare si as vrea sa am niste raspunsuri cat mai urgent.Care este cel mai bun si detaliat tratament pentru raceala la plamani acuta.Cineva din familia mea este racit deja de o saptamana si situatia e aceiasi.Frisoane,tese oribila, voma etc.
Va rog raspuns urgent si raspuns bun.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| yallview a răspuns:

Medicul iti va spune.

| Razvan199817 a răspuns:

Trimite-l la spital nu e bine sa iei medicamente fara consult

| cool1 explică (pentru Razvan199817):

A fost de 2 ori si i-a dat aceiasi medicatie si starea ii este aceiasi.Bineainteles ca a fost si la medic inainte...