| daniela0daniela a întrebat:

am o problema la picioare, mi-a aparut ceva ca varice sau cum fac gravidele pe burta.ce pot sa fac? am 15 ani.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Trebuie sa mergi la medic, asemenea probleme nu trec de la sine si nici nu pot fi rezolvate prin sfaturile noastre.