| LeGoLaS25 a întrebat:

Aporape in fiecare dimineata cand plec de acasa si la scoala am stare de voma din ce cauza? Funda primului raspuns!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Probleme e ca nu mananci, sau mananci ceva ce nu iti face bine. Iti sugerez sa schimbi meniul de dimienata.

3 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna. Du-te la medicul tau de familie pentru un consult amanuntit si un set de analize, poti sa ai intoleranta la un anumit aliment, probleme cu stomacul.

| Dzeko7 a răspuns:

Du-te la un doctor pentru ca, cauzele pot fi multiple.

| DjSheepyOfficial a răspuns:

Motivele pot fi multiple cel mai bine mergi la doctorul tauu de familie si el ati va recomanada cel mai bine ce sa faci. Sau poate nu mananci dimineata eu nu mancam dimineat cand eream la scoala si asa pateam si eu.