| Orbithh a întrebat:

Hey,TPU.Astazi mi-a venit menstruatia si mi-a venit doar cateva picaturi si acelea cu o culoarea foarte deschisa.In rest am avut toate simptomele normale.Ce se intampla?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| marin81 a răspuns:

Asteapta pana maine si vezi ce se inatmpla/

| Ana19993 a răspuns:

Am patit si eu asta.Acum 3-4 luni parca. Daca nu ai intretinut relatii sexoale neprotejate nu ai de ce sa te ingrijorezi happy

| Orbithh explică (pentru Ana19993):

Am intretinut, dar acum mi s-a reglat.Deci... e ok?

| Ana19993 a răspuns (pentru Orbithh):

Atunci da.Bine, nu sunt eu medic.Dar si eu am patit asta cum ai zis.Dar mie pe tot parcursul menstruatiei (3 zile) mi-a curs asa putin si deschis la culoare.Dar luna urmatoare mi-a venit normal.Nu e nimic de ingrijorat.Iar daca esti sigura ca ai intretinut relatii sexoala neptrotejate si nu ai avut cum sa ramai insarcinate e ok, se mai intampla.Dar din moment ce ti s-a reglat acum nu are cum sa fie.