| DannyJackman48 a întrebat:

De cateva zile simt ca mi se misca ceva in spatele genunchiului drept atunci cand merg si ma las pe acel picior fara sa il indoi.Nu e nicio durere sau inflamatie dar simt de parca imi trosneste ceva inauntru si nu este osul, parca ar fi articulatile si se simte foarte puternic.Mentionez ca la piciorul stang nu am aceasta problema si sunt sigur ca ceva nu e in regula.Ce ar putea fi si este grav? Va multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Ionut_Sur_1987 a răspuns:

Implanturi extraterestre laughing vezi ce zice medicul!

| TrupaRock a răspuns:

Du-te fa o analiza! Si vorbeste cu doctorul de familie! Noroc! happy