| Panteraa a întrebat:

Imi urasc picioarele. Arata ingrozitor. Mi-e rusine sa port incaltaminte deschisa. Am multe bataturi, nu ma dor, dar unele sunt chiar pe degete si se vad oribil. In spatele picioarelor am un os iest mai in exterior si e rosie zona. Chiar daca nu ma dor arata groaznic. Si toate astea doar am purtat incaltamine care ma strangea mai de mult. Merg la mare luna asta si nu cred ca o sa am curaj sa stau in picioarele goale. Ce sa fac? Nu mai supor crying(

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sărut mîna! Stai linistită nu este o mare tragedie ca ai multe bătături cum zici tu, bucura te ca ai ambele picioare intregi sanatoase, asa cum sunt ele, te ajută sa mergi unde ai nevoie, acele bătături le ai din cauza unor pantofi strîmți, m ai mici cu un număr, poate ai piciorul mare, si ai vrut sa nu m ai creasca si ai purtat pantof cu un numar m ai mic nu? Acum tu chiar daca mergi la mare ce te intereseaza ce zic oamenii? Astea sunt picioarele tale, bucurate ca nu te dor. Ce vîrstă ai? Sanatate multă.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sunte ti dementi rău.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Decit sa latrii aiurea, m ai bine taci dracului.

| Sasha30 a răspuns:

Ce incurajare din partea ta.

| dorra091199 a răspuns:

In loc sa te bucuri ca ai doua picioare cu care poti umbla, ca esti o persoana normala, tu te plangi si esti nemultumita. Ce merit ai tu pentru ca ai picioare? Cei care nu le au, si-ar dori din tot sufletul sa aiba picioare ca ale tale.