| ddaiana16 a întrebat:

trebuie sa merg sa imi fac o radiografie la plamani, dar fumez de vre-o 3 ani! si ai mei nu stiu, oare o sa se vada? si va rog frumos raspunsuri serioase!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Din pacate pentru tine, da, se va vedea.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Hoho, 3 ani de fumat in mod sigur se vad

| neutrino a răspuns:

Normal ca da!

| Deliiiia a răspuns:

Da, se va vedea. Daca te sperie faptul ca parintii vor afla poti sa rogi medicul sa pastreze discretia sau sa vorbesti inainte cu parintii tai despre asta.

| Dzeko7 a răspuns:

Da o să se vadă si nu ai cum să opreşti asta.I'm sorry că te dezamăgesc.

| zickuo a răspuns:

Spune-le inainte sa vina radiografia!
Nu fi cretin! Du-te si spune-le! Nu fa prostia sa ascunzi chiar daca stii ca se va afla. Nu fi cretin!

| alexalex27 a răspuns:

Normal ca vor vede pentru ca pe plamani tai s-a un fel de strat de "cenusa"