| موسيقى a întrebat:

Heykiss! Voi ce ati alege Sarea su Piperul? De ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| NothingImportant200 a răspuns:

Buna! :*
Eu sincer as alege sarea, este un element de baza in mancaruri si povestea sarea in bucate o cam dovedeste. Dar am vazut la televizor ca cica sarea e un drog thinking Naiba stiehee hee
Deci, eu aleg sarea. Tu?

10 răspunsuri:
| NothingImportant200 a răspuns:

Ms de fundaaa >big grin

| Piticutsss a răspuns:

Sarea. -. da gustul mancarii happy nu stii vb aia "te iubesc ca sarea in bucate"hee hee

| xlmpq a răspuns:

Sarea

| miradoniz a răspuns:

Piperul...sunt mai multe variante:negru, verde, rozhee hee

| DaNaDoT a răspuns:

Sarea pentru ca nu imi plac picanteriilelaughing

| EcstasyW a răspuns:

Sarea e cea mai importanta fara sare nu se poate face nici un fel de mancare

| BloodyAngel1900 a răspuns:

Ambele daca ne referim la sare si piperul vietii.sarea.pentru ca prefer mancarea sarata

| tntmihai a răspuns:

happy presupun ca te plictisesti daca intrebi asa ceva... in orice caz, as alege ambele

| KrIsSs_4520 a răspuns:

Sarea...ptr ca piperul ma face sa stranut laughing

| andreea_6561 a răspuns:

Sarea doar ea da gust mancariiwinking