| Marina2004 a întrebat:

Heyyy! Eu vreau sa slabesc si am incercat si inca incerc metoda cu apa si se vede cat de cat, vreau ca cineva care a testat sa-mi spuna daca intr-adevar o sa slabesc.
Peste tot spune asa!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| kiri11 a răspuns:

Hmm, si o sa mentii aceasta metoda toata viata? Pentru a slabi trebuie sa ai o dieta stabila de calorii. Mese fixe si nu mai tarziu de 19. Eu am facut toate aste folosind si suplimentul de ceai verde green coffee si putin sport - 30 min zilnic 6/7 happy

| Holy2010 a răspuns:

CE metoda cu apa?
Daca bei doar apa clar ca slabesti. Te referi la acel post negru probabil. Atentie...nu este o dieta si daca ai mult de slabit nu e solutie pentru ca nu e sustenabil pe termen lung. Iar daca esti in crestere nici sa nu te gandesti sa faci diete doar cu apa.