| anonim_4396 a întrebat:

Http://www.romanialibera.ro/......-h1n1.html
Vedeti acum adevarul? Sa vedem daca Protectia copilului se sesizeaza, si Ministerul Sanatatii si medicii, mai ales cei care ne indemnau sa facem vaccinul. Pareri?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| LoryM22 a răspuns:

Eu nu am facut vaccinul cu toate ca doctorul de familie mi-a zis sa-l fac, am stiut ca e ceva in povestea asta necurat plus ca au aparut multe alte dovezi ca ar fi o manipulare in masa si nu am vrut sa asist la asa ceva.Deja au inceput cei care si-au facut vaccinul sa aiba probleme de sanatate.Noi suntem cobai si asa vom fi mereu, nu exista unire in tara si nici in lume, fiecare pentru el chiar daca calca pe cadavre.Asta e am o parere proasta despre omenire.