| SpikLo a întrebat:

Iau creatina de 3 zile si am cateva intrebari..Beau 2,5-3L de apa dar merg si des la baie...e normal adica stiu ca, daca iei creatina trebuie sa bei multa apa dar eu daca ma tot duc...Si pe langa apa mai beau suc..nu beau 1L de suc pe zi dar mai beau un pahar, e ok?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| eluveitie13 a răspuns:

E normal sa mergi atâta la baie si e bine sa bei cat mai multe lichide dar ai grija la ce suc bei, sucurile comerciale nu sunt cea mai buna alegere. Sucul de mere in special te ajuta dar sa fie natural sau cel de coacăze.