Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2802060intrebari
Ultimele intrebari
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
25 Noi
SATI 310.017AFISARI
169.063VIZITE
152.482V. UNICI
24 Ianuarie 2013
LMAAD intreaba:

Idei de combatere a celulitei? cat mai multe raspunsuri ma ajuta.Mersi

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
Atentie! Problemele de natura medicala sunt probleme serioase care necesita asistenta/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativa si in nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare va recomandam sa apelati la personal medical specializat atat pentru diagnosticare, cat si pentru tratament.
  • 6 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • 24 Ianuarie 2013 23:35
    bursuc001 a răspuns:
    NU la "Dragoste si Sex"!

NU mai posta aiurea la alte categorii, doar pe motivul că ar fi mai vizualizate, deoarece ÎNCALCI Regulamentul TPU şi ţi se poate SUSPENDA contul!

Toate cele bune.
    24 Ianuarie 2013 23:48
    LMAAD explică (pentru bursuc001):
    Aaa...am uitat de categorie.serios.cred ca am apasat click acolo la adauga categorie, dar n-am selectat cu atentie categoria.acolo s-a nimerit.sau aici a intrat automathee heescuze...e bine de stiut.
    25 Ianuarie 2013 11:36
    bursuc001 a răspuns (pentru LMAAD):
    Ok.

Totuşi, pe viitor să fi mai ATENTĂ când selectezi categoria ( mai ai câteva întrebări postate aiurea, la o categorie greşită )!
    Să nu te "trezeşti" cu o suspendare...

O zi plăcută.
    - Ascunde conversatia (2 răspunsuri)
  • 24 Ianuarie 2013 23:35
    Azµre a răspuns:
    Renunțarea la băuturile acidulate! La dulciuri în general, mai ales la cele cu îndulcitori artificiali, gen aspartam sau alte prostii.
    Și prin masaj zilnic al zonei respective cu o cremă, gel de masaj. Cam atât.
  • 25 Ianuarie 2013 19:16
    Marius1985 a răspuns:
  • 25 Ianuarie 2013 14:16
    LMAAD explică:
    Si trebuie sa dau comada? sau se gaseste si la plafar? Mersi :*