| Georgix_7380 a întrebat:

Ieri am fost la plaja in Mamaia iar apa era plina de alge. Am intrat in apa pana la genunghi iar azi de dimineata am observat pete rosii pe picioare. De la ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Cel mai probabil este o alergie la soare sau la alge.
Consultă un dermatolog!
Succes!

| pepe a răspuns:

De la alge

| sasljllaf a răspuns:

Poate te-ai ars pe picioare la soare

| aleCsandrra a răspuns:

Poate ai o alergie la alge sau te.ai zgariat. Dar date cu ceva crema si iti trece happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la alge cred... du-te mai bine la un doctor... poate fii ceva FOARTE grav!