| popmirgea1999 a întrebat:

Ieri mi-am luar sindolor gel(crema pentru intinderi musculare)Pe cutie scrie sa te dai de doua ori pe zi.M-am dat ieri dupa amiaza si seara si inca mai ma doare muschiul(am facut intindere la gamba stanga)si l-am fortat un pic.Pana cand sa mai ma dau?(azi m-am dat acum si o sa mai ma dau diseara)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| KatyKat a răspuns:

Cred că nu deodată îți ia durerea! Trebuie să aștepți cel mult o săptămână, cred eu! :*

| andreea_8478 a răspuns:

Trebuie sa mergi la medic.
Te pup si insanatosire grabnica!