| Astaeunnickname a întrebat:

Ieri seara simteam ca mi se incetinesc bataile inimii, apoi a inceput sa imi bata inima foarte repede, poate numarul batailor erau duble decat ar fi normal.

Azi iar s-a intamplat, doar ca nu mi-a mai batut apoi inima atat de repede, insa tensiunea era 14 cu 8, iar eu o am de obicei 12 cu 6.

M-am speriat, a mai trecut cineva prin asa ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai grija, e posibil( nu sigur) sa fie preinfarct!

| Alexandra_Ioana_1997_HxC7 a răspuns:

As vrea foarte mult sa vorbesc cu tine. E posibil sa îmi lași Facebook ul tău?