| alex20_1951 a întrebat:

Imi curge sange din penis!
Acum 10 minute cand m-am trezit si am fost la baie am obserbat ca aveam sange pe penis... si nu cantitate mica...
m-am spalat si dupa am urinat, nu m-a usturat deci infectie nu cred ca este.
Tin sa precizez ca in ultimele 4 zile nu am avut contact sexual cu nimeni.
Care este problema?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
14 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Amu' iti povestesc ce o patit o matusa. Ea s-o trezit intr-o zi ca porcii faceau pipi rosu, s-o ingrijorat de numa-numa, vine veterinaru' si ii zice: "stiu ce au, le-ai dat sfecla rosie" si gata, end of story.
Tu zici ca ai avut sange pe scula? Nu cumva te-a muscat vreo goanga sau tantar si l-ai strivit si o ramas sange de la el? Cand te-ai urinat pipi-ul ce culoare o avut?

| mihaibrasov a răspuns:

Mergi la medicul de familie care sa-ti faca trimitere la un urolog...

| Zara_8585 a răspuns:

Poate esti juma fata juma baiat:S
De unde vrei sa stim noi ce faci tu?

| djza a răspuns:

Ti-a venit.

Sigur nu ai facut nimic? In somn poate...

| djza a răspuns:

Acum lăsând glumele... gândește-te bine la ce ai facut în ultimele zile și cu cine ai facut-o...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sincer cred ca este o problema urologica eu zic sa te duci la un urolog si sa faci o consultatie cat mai repede

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are cum sa ti-o taie vei face o expertiza insa daca sunt probleme grave se ajunge si la amputare deecat sa stay si sa mori mai bine te duci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-ar putea sa fie sifilis mai mult ca sigur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crede-ma ca s-ar putea sa fie sifilis.Nu glumesc, si nu te lua dupa aberatiile celorlalti. Fa-ti o analiza RPR.Nu costa decat 10 lei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este ceva normal daca ai facut sex sau ai facut vreo laba asta se intampla cand faci sex sau o laba pentru ca un mat se rupe si iti iese sange poate fi o cantitate mica sau mare.Asta e ca te maturizezi sau ca nai faacut niciodata sex o laba char din primele relati sexuale piela penisului incepe sa coboare sau chiar daca o ai coborata dar no ai ma maxim. Efecte nu te va mai dura dupa o zi sau dupa vreo cteva minute, saptamani sau chiar ani, chiar pote penisul il ai mai mare si mai dur si no sa te mai dora cand faci sper ca osati fie de folos si mie misa intamplat dar facand o laba mi s-a rupt matul la 13 ani: P

| alex20_1951 explică:

HellRazor se scrie ti-a venit ciclu
si in loc sa dai raspunsuri stupide mai bine te-ai abtine.

| alex20_1951 explică:

Djza nu tin minte sa imi fi sugrumat penisul in somn... mai ales ca nu obisnuiesc sa fac asta laughing

(6 August 2010 10:38 )
chamelon
m-as duce la urolog dar sunt in Italia si la inteligenta doctorilor de aici... mi-o taie straight face

| alex20_1951 explică:

Nu am facut nimic deosebit
sex fac cu cine fac de 3 ani incoace...
nu folosesc prostii de pastile sau alte aparate de marire
pur si simplu mi-a curs din senin nu am facut nimic

| Maximiuc_Adriano_1981 a răspuns:

Buna as avea o intrebare cand urinez ami curge sange ami puteti spune de ce va rog va multumesc la revedere o zi placuta