| AriaKrd a întrebat:

Imi ies foarte multe alunite pe corp. Cum pot sa scap de ele sau sa le fac mai putin vizibile? Stiti vreo metoda in afara de scoaterea cu laserul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| lexy22 a răspuns:

Ai putea sa te dai cu rostopasca pe ele(o planta pe care, daca o rupi iese un lichid galben)big grin