| GulDan a întrebat:

Imi piuie urechile si vad lumina mai slaba din cate am observat.are legatura ochi cu urechile? Am fost la ORL mi-a zis ca n-am nimic si la oftalmologie ochelari pt.la PC..si tot n-am rezolvat nimicsad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| William a răspuns:

Esti sastos, stai linistit.