| Florian000 a întrebat:

Imi place sangele. In special cel de la om si chiar si al meu. Am vreo problema?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
30 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Adica nu esti om sau ce? Posibil.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Țânțarule!

| Florentina9210 a răspuns:

Consulta un psiholog. Ai o gandire destul de deviata.

| AntoniSoulesOne a răspuns:

Îţi place sângele la gust? sau?laughing te-ai jucat prea multe jocuri în care se varsă mult sânge.

| Florian000 explică:

Meh is ok atata timp cat nu musc pe cineva

| Florentina9210 a răspuns (pentru Florian000):

Sper ca nu esti din Buzau, nu?

| Florian000 explică (pentru Florentina9210):

Nup. ai noroc

| Florentina9210 a răspuns (pentru Florian000):

M-am linistit!

| deeeaqq a răspuns (pentru Florian000):

Hei, băiatu'.
Te ajut eu?

| Florian000 explică (pentru deeeaqq):

Cum? oricum nu cred ca am o problema

| deeeaqq a răspuns (pentru Florian000):

'' Cum? oricum nu cred ca am o problema ''
Şi mie îmi place sângele, nuşt dc :-? Nu, n-ai vreo problemă.

Mă refeream să te ajut la chestia asta. http://imgur.com/WQyQlke

| Florian000 explică (pentru deeeaqq):

Te referi la ai noroc? eu glumeam laughing

| deeeaqq a răspuns (pentru Florian000):

Şi eu glumeam.
Poate mă rătăcesc şi nu vreau să se întâmple asta* crying. thinking

| Stelian2015 a răspuns:

Da. Esti vampir.

| Moldoveanu15 a răspuns:

Da,mergi la un psiholog.

| Nicoleta4000 a răspuns:

Fa-te vampir!

| Florentina9210 a răspuns (pentru Nicoleta4000):

La tine vine prima! laughing

| Nicoleta4000 a răspuns (pentru Florentina9210):

Mda...Apoi ne ducem la tine...big grinbig grin

| Florentina9210 a răspuns (pentru Nicoleta4000):

Ati vrea voi! laughing Nea, mai puneti-va pofta in cui. :p

| Nicoleta4000 a răspuns (pentru Florentina9210):

Venim,fara grijibig grin

| Florentina9210 a răspuns (pentru Nicoleta4000):

Veniti, veniti. Mananc usturoi.

| Nicoleta4000 a răspuns (pentru Florentina9210):

Hmmmmm.....vedem noi ce facem...big grin

| Florentina9210 a răspuns (pentru Nicoleta4000):

Cu tine nu fac nimic ca esti minor. Nu ma bag la puscarie. laughing glumesc!

| Nicoleta4000 a răspuns (pentru Florentina9210):

Sunt *minora* de a 7....stiu ....sunt micabig grin

| Florentina9210 a răspuns (pentru Nicoleta4000):

A 7 a? omg. Din poza pari de 9-10 ani.

| Nicoleta4000 a răspuns (pentru Florentina9210):

What? Atunci nu ai vazut clasa mea....eu seaman cel mai tare cu o ata de cl. a 7

| Florian000 explică (pentru Florentina9210):

Si eu am crezut acelasi lucru

| OhHYeEEaH a răspuns:

Nu neaparat, daca te referi la culoare, e de specificat ca rosul sangeriu e o nonta super, daca te referi la gust. nu e chiar asa straniu pe cat pare, tinand seama ca sangele in grupa AB e chiar dulce, insa ar trebui sa vezi un psiholog pentru a-ti da seama daca chiar e o problema.

| Florentina9210 a răspuns (pentru OhHYeEEaH):

Acum stiu de ce trag toti tantarii la mine vara. laughing

| MihaiCreanga123 a răspuns:

Nu este nici o problema. Am avut un vecin caruia ii placea sa manance sange de la animale si cateodata se taia sa poata sa-si manance propiul sange. Acum e singur acasa si n-are nici o problema, plus ca sangele este tot un fel de apa si poti sa-l bei, dar sa pui putina sare ca are gust de fier, imi dai fundita?