| anonim_4396 a întrebat:

Îmi puteți spune și mie în cât timp acționează extraveralul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Anonimuserr a răspuns:

Cam 30 de minute de când îl iei.

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DEPINDE de organism ( de modul în care reacţionează acesta ), de schema de administrare/dozaj, etc.

Vezi alte detalii în Prospectul de la linkul :
http://www.anm.ro/.......05.06.pdf

Toate cele bune!

| K0sti a răspuns:

Depinde de organism!