| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti recomanda un cabinet stomatologic/doctori (lucrari dentare de calitate)in Brasov? Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Justmed a răspuns:

Toate cabinetele particulare sunt ok ...deoarece aparatura de ultima generatie isi spun cuvantul, dar va trebui un stomatolog care sa lucreze cu un tehnicean bun

| mada_5472 a răspuns:

Un cabinet stomatologic f bun este TimusDent. Eu acolo mi-am reparat dantura si am fost f multumita.Iti recomand cu caldura sa mergi la ei. Sunt situati in cartierul scriitorilor. Au si site unde vei gasi nr lor de tel pentru o programare.