| nicusor123 a întrebat:

Imi puteti recomanda un produs pentru cresterea mai rapida a parului? Ar fi bine ceva ce ati incercat si voi si care functioneaza si nu dauneaza parului.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Incearca, daca suporti mirosul, cu mujdei de usturoi!

| CristinaSNC a răspuns:

Deci eu am vazut asta asear si mi-am zis sa incerc, nu stiu daca o sa functioneze, am mai incercat si alte metode naturiste si nu au dat roade.
https://www.youtube.com/watch?v=5ee6K1vA_QY -> cica trebuie 7 zile pe luna cate 4 minute pe zi. Acum nu stiu, eu o sa o incerc;).

| Tina88 a răspuns:

Da, un nou ADN. Trecand peste gluma... Cresterea parului e influentata de alimentatie, starea de sanatate ...Nu exista asemenea produse, sunt doar baliverne ambalate frumos.