| Nikolassss a întrebat:

Imi recomandati si mie niste pastile pentru marirea penisului?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Zice ca se poate mari dand cu tesla. De aici si expresia: " Si-a dat cu tesla in c...e".

| Felys a răspuns:

Ce gluma buna, cand se vor inventa pastilele de intinerire, poate vor fi si pastile pentru ce vrei tu, dar pana atunci va trebui sa te multumesti cu ce ai

| PeFuga a răspuns:

Nu exista...

| pulx a răspuns:

Tovarase asa ceva se poate face prin operatie ceea ce este costisitoare si dureroasa. In schimb pastilele ai toate rahaturile sunt niste vrajeli.

| annabetu a răspuns:

Vezi aici http://xshop.cabanova.com/solutie-marire-a.html
Este foarte bun o sa fi multumit

Sper sa te ajute

| AlecCCc a răspuns:

Nu exista asemenea pastile.