| Vasi32 a întrebat:

Îmi spuneți va rog o clinica de ortopedie privată din Timișoara.
Mulțumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

Lasa-mi mesaj si iti voi recomanda eu un medic bun. Acum depinde, ce problema ai?

| Vasi32 explică:

Am văzut acest site, aș prefera sa-mi spuna cineva din propria experienta big grin

| Vasi32 explică:

Sunt nou aici pe site si nu stiu cum se trimite un mesaj privat, Devi am să-l las aici. Pai am o problema cu spatele, mai exact în zona lombara, o dislocație lombară (ceva de genu).