| Maran_Denisa_1990 a întrebat:

Imi tot transpira palmele nu stiu ce sa fac ajutati-ma ce natural sau...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SteelGamingRomania a răspuns:

(Doar ca informatie generala)Este destul de logic sa iti transpire palmele ai tableta,telefonul, mouse-ul, etc, deoarece aceste dispozitive emana caldura, doar prin simplul fapt ca le utilizezi temperatura zonei(in acest caz al mainii)va creste

4 răspunsuri:
| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Îți transpira pur simplu, fara sa tii ceva in mana?
As zice sa te dai cu crema de maini

| chioscuta a răspuns:

Si mie imi transpira la fel cand tin tableta, telefonul in mana, dar, am observat ca mai ales in perioadele cu stres.Nici eu nu stiu care e treaba!

| SteelGamingRomania a răspuns (pentru chioscuta):

(Doar ca informatie generala)Este destul de logic sa iti transpire palmele ai tableta,telefonul, mouse-ul, etc, deoarece aceste dispozitive emana caldura, doar prin simplul fapt ca le utilizezi temperatura zonei(in acest caz al mainii)va creste

| StefiChan8D a răspuns:

Si mamei inainte de 20 de ani ii transpirau mainile. E genetic si tine de pubertate si cum te dezvolti. Si mie imi transpira mainile. Este si datorita stresului.

| Christine6382321 a răspuns:

Tine Degetele mai Departate happy