| MistyqueManson a întrebat:

In cat timp dispare THC-ul din sange?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
In aproximativ o luna din sange, din urina mai mult de o luna.
Te pup!

| maxb a răspuns:

Din urina in 14 de ore, din sange in 24, din saliva in 6 ore si din firul de par in 90 de zile!

| cristian100 a răspuns:

1an jumate.

| Sandrailii a răspuns:

Depinde de metabolismul fiecaruia.Din sange, in aproximativ o luna (cel mult).Din urina, in jur de 2 luni, poate mai mult.