| Anonim261843 a întrebat:

In cat timp sunt gata ochelarii de vedere?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| PeFuga a răspuns:

In functie de dioptriile tale, pot fi gata si in 24 de ore, daca exista pe stoc lemtilele necesare, dar poate dura si mai mult, sa zicem 5-7 zile, daca trebuie aduse pe comanda. Acest lucru il veiafla cand mergi la magazinul de optica medicala cu reteta happy

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai impresia ca stim termenii de executie pentru toate miile de magazine de optica din tara?