| Gusita_Mihaela-Victoria_1989 a întrebat:

In cate luni sunt eu insarcinata daca in lunile iunie iulie si august am avut menstruatie apoi in septembrie si octombrie nu dupa care in noiembrie si decembrie iarasi l-am avut si nici in prezent nu adica ianuarie februarie si martie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| WizKhalifaa a răspuns:

Martie abia a inceput. Eu cred ca ai doar niste dereglari de menstruatie. Lasa rusinea si du-te la medic.
Succes!

| SometimesSomehow a răspuns:

In cazul asta, lasa net-ul si du-te de urgenta la un medic! Cel mai bun sfat care ti-l pot da. Explici astea unui medic de specialitate nu pe un forum. BTW, daca e sa fie, FELICITARI!