| Andreeaioan115 a întrebat:

In cate zile devii obisnuit cu fara mancare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
17 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

In 20-30 zile scapi de probleme. Nu-ti mai trebuie nici aer. Doar un coparseu.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu fă prostii, organismul are nevoie de hrană apă si odihnă, de ce il pedepsesti asa?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

De ce pui intrebari numai despre mancare?

Si cam in 2-3 zile.
Am tinut post negru in Vinerea Mare si nu aveam nimic ^_^

| K0sti a răspuns:

Fa un consult medical pana nu e prea tarziu...la cap!

In cate zile devii obisnuit cu fara mancare? ...asta in ce limba e?

| J0B0MAT a răspuns:

Niciodată, cât timp eşti în viaţă.

| OoBunnyoO a răspuns:

Cand mori.

| justanotheruser99 a răspuns:

Sa te întreb altceva: in câteva zile te obișnuiești fara aer? Raspunsul coincide cu cel al întrebării tale.

| Clorox a răspuns:

Daca stai toata ziua fara sa mananci e ok, ajungi seara acasa si dormi, trece!
Dar dupa in urmatoarea zi trebuie sa dormi ziua ca sa-ti treaca foameawinking

| MaliciousDeath a răspuns:

Obisnuit fara mancare nu poti sa devii decat dupa ce mori.In schimb, poti sa supravietuiesti cateva zile fara, depinde de sanatate/greutate/hidratare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa slabesti nu merge asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

După ce mori te obișnuiești.

| PeFuga a răspuns:

Cam cand dai ortul popii happy

Ca sa fii sigur ca nu dureaza prea mult, incearca si cu fara apa! Accelereaza procesul tongue

| Tpuist a răspuns:

Niciodată. Trebuie să mănânci că altfel mori.

| Odysea a răspuns:

Nu devii. Nu poti sa traiesti fara apa, odihna si mancare astfel mori!

| Dontsaygoodbye a răspuns:

Nu devii.

| BogdăneI a răspuns:

E a nu stiu cata intrebare despre mancare. Fa un consult la un medic endocrinolog, cum ti-am spus la o intrebare anterioara, si el iti va face o dieta bine pusa la punct dupa greutatea si marimile tale. Ai nevoie de parerea unui expert pentru ca nu e bine sa slabesti dintr-o data. Trebuie sa slabesti treptat. Mergi la medicul de familie si roaga-l sa iti recomande un endocrinolog si sa iti dea trimitere! Nu e de joaca!

| AlaskaYoung17 a răspuns:

Daca vrei sa slabesti, mananca mai sanatos, portii mai mici si mai des. Exercitii fizice si multa apa. In niciun caz infometare.