| anonim_4396 a întrebat:

In ce statiuni se trateaza hernia de disc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| deeeeeebora a răspuns:

Baile Felix.este locul cel mai bun. tatal meu a avut hernie de disc, doctorii ii ziceau ca trebuie sa se opereze, dar el s-a recuperat la Felix.acolo vin oameni din toata tara si iti vei reveni si tu.Sanatate!

| gabriela a răspuns:

Felix, Tusnad Bai... nu se trateaza, pot ajuta la recuperare!

| gabriela a răspuns:

La hernia de disc in stare grava se intervine chirurgical, apoi se face recuperare in centre de recupere, statiuni balneare!