| AndreiuTeUrmărește a întrebat:

In primul rand: Buna TPUhappy!
In al doilea rand: Sunt baiat si as vrea sa dau cateva kilograme joshappy. Imi puteti da exemple de exercitii?
In al treilea rand : FUNDA!happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| MyMindRules a răspuns:

Buna!
http://cumsaslabesti.ro/
Bafta!

| ady123 a răspuns:

Trebuie sa alergi.1-2 Km dar nu de nebun sa alergi cu viteza ta maxima.
Trebuie sa alergi viteza medie,caci daca alergi repede obosesti,transpiri, racesti si nu ai energie, dar nici cu viteza mica caci nu faci nimic.
Dupa ce faci asa cam o saptamana, apucate de abdomene! in fiecare zi