| anonim_4396 a întrebat:

In timp ce stateam la calculator, ating osul acela plat din spate al umarului stang, si observ ca il simt putin, ca este partial amortit, desi nu statusem decat drept la calculator.
Mi s-a mai intamplat si ieri, sa stau normal la birou si sa ma trezesc cu partea umarului stang amortita.

Sa fie o problema?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

S-ar putea sa ai o deviatie de coloana.

| lencikk a răspuns:

Ar trebui sa te duci sa dai analize la sange deoarece s-ar putea sa fie o afectiune a diabetului zaharat.eu iti doresc sanatate si ai grija de tine...ar mai fi o cauza: sa ai o problema cu un nerv de la mana( cu toate ca nu cred) sau cu circulatia sangelui. eventual poate nu ti-ai dat seama si din pozitia de drept te-ai obosit si ai amortit. poate din cauza ca ai stat cu mana intinsa cand miscai mouse-ul. te pup si sanatatekiss

| mikidutz a răspuns:

Du-te la doctor sa vezi cei sa nu fie ceva grav si sa stai asa cu el