| matei2010 a întrebat:

In tratarea astmului este buna untura de bursuc sau urs?

Va rog ajutati-ma sad

Multumesc anticipat...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| LoReDaNa a răspuns:

Buna, sh o profa de-a mea are probleme cu astmulsad
Ma rog e putin exigenta sh f. foarte mult.
Mereu cica se sufok, se irita, pana intr-o zi cand nu a mai venit la scoala. NU a mai venit la scoala cred ca 2-3 sap crying
Era asa bolnava de l; a astm de nu a mai putut sa mai vb delo cryinghee hee.
Am vazut ca are un tub la ea, dar nu stiu ce poate fi ala. dar oricum e ceva care pulverizeaza big grin
Eu zic ca mai bine sa te duci la un doctor care se ocupa cu din astea sh sa iti dea ceva medikmente sa nu ti se imtample sh tie la felhappy

Multa sanatate iti doresc!:*
(Te rog funda)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea. Cea mai buna e untura de vevetitza amestecata cu saliva de castor si masata bine intre buci.

| Costy_7250 a răspuns:

SAlutare! este foarte buna untura de bursuc si in special aia de urs!
daca vrei iti pot trimite:0744139020(sigur te va ajuta)