| AlexutuDeiu a întrebat:

In ultimul timp ori ce miscari bruste, cand rad, cand stranut orice as face ma doare capul Ce as putea face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Poate migrena - dar cel mai bine este sa consulti un doctor

| FerLin a răspuns:

Una din cauze ar putea fi o sinuzita, dar cel mai sigur ai o noua ocazie sa mergi la medic! happy

| Kesha1428 a răspuns:

Du-te la medic,sau ia un nurofen, sau poate ai sinusurile infundate, oricum ar trebui sa vizitezi medicul!

| seen a răspuns:

Lipsa calciu+ magneziu ia vitamine dar nu in mod exagerar o tableta magneziu efervescent pe zi arhisuficient recomand setu complet euro vita sal folosesti