| Marius_5657 a întrebat:

In urma cu 3-4 zile am fost intepat de un paianjen pe picior. In ziua respectiva nu am simtit nimic, nici nu se vedea vreo intepatura pe picior, insa in urmatoarea zi ma durea piciorul cand mergeam. Am zis ca o sa treaca, insa au trecut 4 zile si tot ma mai doare piciorul cand merg. Nu vad sa fie vreun semn de intepatura pe picior. Care ar fi problema si ce ar trebui sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| rdrimus a răspuns:

Pai iti trebuie fier,(bea lapte)

1 răspuns:
| ana5 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa mergi la doctor ca s-ar putea sa ti se infecteze.