| Anonimus_7966 a întrebat:

Intr-o zi cand eram la scoala ma apucase intr-o ora sa ma doara burta, mijlocul, sa am dureri de cap si stari de voma. Ce inseamna asta? acum 2 luni era asta prin iunie

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Justmed a răspuns:

Asta a fost acum 2 luni...a trecut?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fai un control la medic, poti sa ai gastrita sau poate ai mancat ce nu iti place...